STRESZCZENIASerdecznie zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w XVII Konferencji Naukowej „Kardiologia Prewencyjna 2024 – wytyczne, wątpliwości, gorące tematy".

Zachęcamy do nadsyłania streszczeń prac oryginalnych w terminie do dnia 15 września 2024 r.

Wszystkie doniesienia zakwalifikowane do prezentacji podczas Konferencji zostaną opublikowane w materiałach konferencyjnych i wezmą udział w konkursie na najlepsze doniesienie oryginalne.
Najwybitniejsi eksperci w zakresie kardiologii prewencyjnej wyłonią laureatów.
Konkurs jest skierowany również do studentów, którzy mogą rywalizować w kategorii najlepsze studenckie doniesienie oryginalne.

Nagroda główna to możliwość uczestnictwa w konferencji „ESC Preventive Cardiology 2025", która tym razem odbędzie się w Mediolanie.
Instrukcje dla autorów:

- Streszczenia powinny być zgłaszane w języku polskim
- Zgłaszane streszczenia nie mogą być uprzednio opublikowane ani prezentowane
- Maksymalna liczba znaków: 1500
- Maksymalna liczba rycin: 1
- Ilości znaków na rycinę (ilość znaków odejmowana po zamieszczeniu ryciny): 300
- Każde zgłoszone streszczenie będzie oceniane anonimowo przez Komitet Naukowy
- Wszystkie streszczenia zakwalifikowane do prezentacji w czasie Konferencji wezmą udział w konkursie na najlepsze doniesienie oryginalne
- Wykresy i ryciny w wersji edytowalnej lub wektorowej prosimy dodatkowo przesłać na adres: kardiologiaprewencyjna@iwentarium.pl

XI BIEG DLA SERCA!

Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w XI Porannym Biegu po Plantach Krakowskich, który wystartuje 16.11.2024 r. o godz. 7.00 rano na Krakowskich Plantach.

run