logo-big-1
Szanowni Państwo!

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do wzięcia udziału w XVII Konferencji Naukowej Sekcji Prewencji i Epidemiologii Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego „Kardiologia Prewencyjna 2024 – wytyczne, wątpliwości, gorące tematy”, która odbędzie się w Krakowie, w dniach 15-16 listopada 2024 r.

Kolejny już raz podejmiemy wielowątkową dyskusję nad najważniejszymi wyzwaniami współczesnej kardiologii prewencyjnej. Przed nami, podobnie jak w latach poprzednich, znakomite wystąpienia światowej klasy ekspertów i inspirujące dyskusje w kuluarach. Wydarzenie, które od lat cieszy się ogromną popularnością, zgromadzi przedstawicieli wielu środowisk, odgrywających kluczową rolę w poprawie zdrowia sercowo-naczyniowego społeczeństwa.
Program tegorocznej Konferencji będzie obfitował w wykłady, debaty oraz sesje naukowe, które dostarczą uczestnikom najnowszej wiedzy i narzędzi wykorzystywanych w codziennej praktyce. Nie zabraknie doniesień oryginalnych, sesji omawiających wyniki najnowszych polskich i międzynarodowych badań, jak również sesji dydaktycznych, prezentujących aktualne wytyczne Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego i innych Towarzystw Naukowych oraz stanowiska ekspertów Asocjacji i Sekcji Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego. Tradycyjnie w programie przewidziano sesje poświęcone najważniejszym kontrowersjom w kardiologii prewencyjnej, panele interdyscyplinarne oraz sesje w formule pro-contra. Zapewniamy, że każdy z uczestników znajdzie coś dla siebie. Debaty w gronie autorytetów wielu dziedzin zapewnią wymianę poglądów w obszarze kompleksowego podejścia do profilaktyki, diagnostyki, leczenia, innowacji i zarządzania chorobami serca.
Konferencja tradycyjnie odbędzie się w Krakowie – mieście o niezwykłej kulturze i dziedzictwie oraz wyjątkowej tradycji naukowej, które od wieków odgrywa istotną rolę w kształtowaniu polskiej i światowej nauki, co gwarantuje wspaniałą atmosferę i najwyższy poziom merytoryczny wydarzenia.

Już w listopadzie serce kardiologii ponownie zabije w Krakowie!
Nie może Państwa zabraknąć podczas „Kardiologii Prewencyjnej 2024” - serdecznie zapraszamy!


Prof. dr hab. n. med. Piotr Jankowski
Prof. dr hab. n. med. Andrzej Pająk
Dr hab. n. med. Daniel Śliż
Dr hab. n. o zdr. Monika Burzyńska

Prof. dr hab. n. med. Karol Kamiński
Dr hab. n. med. Krzysztof Chlebus
Dr hab. n. o zdr. Agnieszka Młynarska

XI BIEG DLA SERCA!

Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w XI Porannym Biegu po Plantach Krakowskich, który wystartuje 16.11.2024 r. o godz. 7.00 rano na Krakowskich Plantach.

run